FC Barcelona RSS

Dagelijks alle FC Barcelona RSS berichten selectief voor jou verzameld!

‘Eliteclub deed afgelopen zomer een poging voor Xavi Simons’

VoetballerVincent Kompany, de trainer van Bayern Munchen heeft de afgelopen zomer een poging gewaagd om Xavi Simons te contracteren. Hij was vastbesloten, maar stuitte op een veto van erevoorzitter Uli Hoeneß.

Hoewel Simons uiteindelijk voor Tottenham Hotspur koos, blijkt nu dat Kompany alles in het werk stelde voor een samenwerking. De Belgische trainer was zo overtuigd van de kwaliteiten van de Oranje-international dat hij zelfs persoonlijk een verzoek deed bij Hoeneß om groen licht te vragen voor de miljoenenoverdracht.

“Bayern zet in op eigen talent”

Technisch directeur Max Eberl had de deal op de achtergrond al grotendeels voorbereid, maar de clubtop hield de deur dicht. Hoeneß wilde de weg vrijhouden voor de ontwikkeling van eigen jeugdtalenten en weigerde opnieuw een gigantische transfersom te betalen. “Ik heb Vincent een extra stuk appeltaart aangeboden, maar de transfer was onbespreekbaar,” onthulde Hoeneß over het onderhoud bij hem thuis.

“Tottenham Hotspur”

Door de blokkade in Zuid-Duitsland schakelde Simons door naar de Premier League. Uiteindelijk tekende hij uiteindelijk voor ongeveer 65 miljoen euro bij Tottenham Hotspur.

Het bericht ‘Eliteclub deed afgelopen zomer een poging voor Xavi Simons’ verscheen eerst op Voetbalnotering.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *